Combivar recenzja

multi garnek i szybkowar w jednym

COMBIVAR marki SYSTEMAT jest obecnie NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANYM urządzeniem do gotowania i smażenia na rynku. Producentem Combivaru jest firma Dedra.

Osobiście jestem z nich bardzo zadowolona i mogę je gorąco polecić.
Ma piękny design, 18 ustawionych programów, gotuje, ma funkcję szybkowaru, gotuje w parze, smaży, upiecze omlety, chleb domowy, placki, babę, tarty, salceson, jogurty domowe,...

Zastąpi 16 urządzeń kuchennych i zaoszczędzi sporo czasu i energii elektrycznej.
Na przykład ziemniaki ugotujesz w szybkowarze za jedynie 4 minuty (program CHEF), ryż Basmati za 6-7 minut (program RICE), gulasz wołowy zrobisz za mniej więcej 50 minut (smażenie cebulki do złotawa i opieczenie mięsa z programem FRY 20 minut + gotowanie s programem STEW 30 minut).
Bardzo ulubionym programem jest wolne duszenie (SLOW STEW), który jest ustawiony na 2 godziny i 95°C. Mięso dzięki gotowaniu w niskiej temperaturze zachowuje wyjątkową kruchość i smak.


Podczas gotowania musi być właściwie ustawiony zawór (patrz rysunek).
Podczas gotowania pod ciśnieniem można w programach ustawić jedynie czas. Podczas gotowania bez ciśnienia można ustawić czas i temperaturę.


Combivar ma 7 elementów bezpieczeństwa do bezpiecznego gotowania pod ciśnieniem.
Combivar ma funkcję odłożonego startu, można ustawić, za jak długo program ma zostać włączony. Po zakończeniu programu Combivar będzie pokarm ogrzewać na 70°C, dopóki nie zostanie wyłączony przy pomocy przycisku Keep Warm/Cancel.

Jeżeli nie pracujesz z Combivarem, dojdzie do jego przełączenia do trybu uśpienia a na wyświetlaczu pojawi się F. Do wznowienia funkcji dojdzie w skutek przytrzymania przycisku START przez okres 5 sekund.


Jak tylko zostanie włączony jakikolwiek program przy pomocy przycisku Start, na wyświetlaczu pojawi się rotujący prostokąt. Oznacza to, że Combivar się ogrzewa. Czas ogrzewania zależny jest od ilości i temperatury włożonych składników. Po osiągnięciu wybranej temperatury Combivar zacznie odliczać czas.
W razie gotowania z funkcją szybkowaru Combivar zagrzeje się do punktu wrzenia, po czym dojdzie do wypuszczenia odrobiny pary, wyskoczy czerwony zawór pływakowy, potem usłyszysz kliknięcie a dopiero potem rozpocznie się odliczanie czasu.
Po zakończeniu gotowania pod ciśnieniem, odczekaj kilka minut i dopiero potem zacznij z powolnym wypuszczaniem pary.Sterowanie jest prostsze, niż się wydaje na pierwszy rzut oka, poradzi sobie z nim naprawdę każdy.


Garnki z nonstick powierzchnia ceramiczną Biopan łatwo się myje (uwaga, nie wkładać do zmywarki). Do produktów z serii Biopan z powierzchnią ceramiczną wykorzystaj naczynia drewniane lub silikonowe (nie metale).


Promocja 1 + 2 GRATIS Samozasysająca pokrywka 23,5 cm fioletowa + GRATIS 6 litrowe naczynie do gotowania w COMBIVARZE

669,90 zł

CELOFFKA, taka sama cena dla wszystkich klientów.

By uzyskać rabaty na zakupy albo uzyskać możliwość współpracy, podaj podczas rejestracji na www.mojadedra.pl numer koordynatora 158014.