DOBRY START DEDRA

PREZENTY ZA WSPÓŁPRACĘ

UWAGA - to 3 zamówienia w rzędzie v trakcie 3 miesięcy!


PROGRAM MOTYWACYJNY DLA NOWYCH KLIENTÓW

Aby ułatwić Ci pierwsze kroki w DEDRA INNOVATIONS, przygotowaliśmy Program Dobry Start dla nowych Klientów / Koordynatorów.

ZAMÓWIENIA przez 3 kolejne miesiące.

Aby program dobry start został uruchomiony konieczne jest wprowadzenie numeru koordynatora podczas rejestracji.

Podczas rejestracji na www.mojadedra.pl, podaj numer koordynatora 158014Krok 1 - 1. Zamówienie: Zrób zakupy o łącznej wartości 216,90 zł i otrzymasz razem z zamówieniem płyn do płukania tkanin i NANOX łazienka GRATIS. Wartość prezentów to 35,90 zł.

Krok 2 - 2. Zamówienie: Zrób zakupy o łącznej wartości 249,90 zł i otrzymasz razem z zamówieniem proszek do prania białych ubrań i NANOX WINDOW GRATIS. Wartość prezentów to 29,90 zł.

Krok 3 - 3. Zamówienie: Zrób zakupy o łącznej wartości 299,90 zł i otrzymasz razem z zamówieniem perfumy 100 ml, żel pod prysznic i AQUATIX BALSAM. Wartość prezentów to 144,90 zł.

Jeśli spełnisz warunki programu DOBRY START otrzymasz prezenty o wartości 210 zł.


Warunki: Program jest rozłożony na kolejne miesiące kalendarzowe. W przypadku niespełnienia warunków (3 kolejne miesiące / 3 zamówienia) uczestnik zostaje z niego wycofany. Zamówienia mogą być składane częściej, prezenty i tak zostaną przyznane. Każdy uczestnik może wziąć udział w programie tylko raz. Program zostanie uruchomiony tylko w przypadku klientów, którzy wpiszą podczas rejestracji numer koordynatora.

Oferta jest ważna do odwołania.