By uzyskać rabaty na zakupy albo uzyskać możliwość współpracy, podaj podczas rejestracji na www.mojadedra.pl numer koordynatora 158014.


Dedra Płyn do płukania

Płyn do zmiękczania tkanin L'AVIVAGE 2w1 dwuskładnikowy, antystatyczny, zmiękczający, perfumowany. Do płukania w pralce lub podczas prania ręcznego.

1. ANTISTATICUM : Składnik bardzo skutecznie usuwa ładunek elektrostatyczny oraz pielęgnuje włókna ubrań.

2. ELASTIL ME : działa podobnie jak silikony, dodawane do odzywek do włosów. ELASTIL zmiękcza włókno lepiej. Ponadto przy każdym praniu, efekt zmiękczenia jest lepszy. Im częściej używasz L'AVIVAGE, tym miękkość twoich ubrań się zwiększa. Po trzecim praniu w L'AVIVAGE efekt jest o 300% lepszy, niż w przypadku klasycznego płynu do zmiękczania tkanin z supermarketu. Nie zawierającego ELASTIL ME.

3. 4x WIECEJ PERFUM : nasz płyn zmiękczający zawiera aż 4 razy więcej składników zapachowych niż markowe płyny do zmiękczania z supermarketu. Pranie ma intensywny i przyjemny zapach. Zapach utrzymuje się dłużej, nawet podczas suszenia gorącym powietrzem w suszarce. Po wysuszeniu zachowuje bardzo przyjemny i intensywny zapach.

4. Aloe Barbadensis : Składnik wpływa pozytywnie i kojąco na skórę.

750 ml = 4,5 l tradycyjnego zmiękczania.

Cena katalogowa : 16,90 zł
Cena dla klientów zarejestrowanych z wprowadzonym nr koordynatora : 13,00 zł

Zakup z rabatami. Możliwość współpracy.

By uzyskać rabaty na zakupy albo uzyskać możliwość współpracy, podaj podczas rejestracji na www.mojadedra.pl numer koordynatora 158014.