DOŚWIADCZENIE Z PRODUKTAMI DEDRA

By uzyskać rabaty na zakupy albo uzyskać możliwość współpracy, podaj podczas rejestracji na www.mojadedra.pl numer koordynatora 158014.

ŚRODKI ZMIĘKCZAJĄCE DEDRA

Środki zmiękczające Dedra stosuję regularnie i za czas, co współpracuję z Dedrą, wypróbowałam już wielu zapachów.

Środki zmiękczające dodają się do ostatniego płukania. Ja osobiście daję jedną zakrętkę. Bielizna pachnie ładnie przez długi czas. Pachnie nawet po wysuszeniu w suszarce bielizny.
Po każdym praniu bielizna jest coraz bardziej delikatna. Większość bielizny nie prasuję, ponieważ po zastosowaniu środków zmiękczających nie jest to potrzebne. Środki zmiękczające stosuję także do bielizny dziecięcej.

Moim najbardziej ulubionym środkiem zmiękczającym jest ZAZEN. Jest to świeży zapach kwiatowy z bazą piżmową. Jako dalszy polecam SAISON PARFUM, FLEUR DE VANILLE, LILA FASHION, SPRING GARDEN A COPACABANA.

Wypróbowałam także wiele innych zapachów środków zmiękczających Dedra i wszystkie są przyjemne. Zależy jedynie na tym, jaki rodzaj zapachu lubisz.

Do bielizny dziecięcej stosuję środek zmiękczający SWEET BONBON (słodki zapach owocowych z delikatną notą świeżości).

Panom polecam środek zmiękczający COOL WAVE - jest to nowoczesny zapach z nutą drewna dopełniona o przyprawy z egzotycznych miejsc z delikatną morską nutą.

Do środków zmiękczających polecam stosować proszki do prania lub żele od Dedry - Środki zmiękczające pachną jeszcze bardziej intensywnie.

Na pewno wybierzesz sobie między środkami zmiękczającymi swój nr jeden. W ofercie mamy naprawdę szeroką paletę zapachów.


PROSZKI DO PRANIA, ŻELE I KAPSUŁKI DEDRA

COLORITO GEL stosuję do bielizny kolorowej, ładnie pachnie. Jeden żel wystarczy do 30 prań.

ALOESENSITIVE z aloe vera polecam do bielizny dziecięcej lub dla osób z bardzo wrażliwą skórą.

BLACKIMAGE GEL do bielizny ciemnej i czarnej. Bardzo mnie zaskoczył ładny zapach, bielizna pachnie jeszcze długo po wypraniu. Do Blackimage nie dodaję środka zmiękczającego. Zawiera stabilizator koloru z wysokim czynnikiem.

MOHAIRA GEL stosuję do bielizny delikatnej i dzianin. Zawiera aloe vera oraz naturalne środki zmiękczające i ładnie pachnie.

BIANCO środek do prania lub kapsułki stosuję do bielizny białej. Bianco zawiera Oxydoo (tlen aktywny) a szara bielizna jest po kilku praniach ładnie wybielona. Polecam prać min. na 60°C, ponieważ Oxydoo działa jedynie przy wyższych temperaturach.

OXYDOO
Chodzi o wybielacz uniwersalny (tlen aktywny). Działa najlepiej przy wyższych temperaturach z gorącą wodą. Możesz z nim wyczyścić plamy na bieliźnie białej i kolorowej, ładnie wyczyści na przykład dziecięce butelki do herbaty itd.
UWAGA: Po zalaniu wodą Oxydoo mocno pieni.


BALSAMY DO RĘCZNEGO MYCIA NACZYŃ

Balsamy wytrzymają naprawdę długo, wystarczy mała ilość. Nowe zmodernizowane balsamy Aquatix mają o 120% więcej gęstej piany i 2x wyższą siłę odtłuszczającą. Balsamy ładnie pachną.
Naczynia umyją naprawę dobrze i nie mam po nich suchych i popękanych rąk, ponieważ zawierają aloe vera.


DO ŁAZIENKI

NANOX ŁAZIENKA
Ten środek skutecznie czyści wanny, umywalki, okładziny i kabiny prysznicowe. Tworzy warstwę ochronną, która odpycha ściekające krople wody. Poza tym przyjemnie pachnie. W sprzedaży są również wkłady dodatkowe.

PRIVATE SPA ULTRAGEL
Jest doskonały przede wszystkim do czyszczenia baterii wodociągowych, zlewozmywaków ze stali nierdzewnej, wanien, kabin prysznicowych, umywalek itd.

BACILEX HA0128
Stosowany do czyszczenia deski klozetowej, wanny itd. Wystarczy spryskać i zetrzeć.
Można stosować także do podłóg, powierzchni kuchennych, klamek, materaców...
Ma przyjemny kwiatowy zapach.
Fakt interesujący: Bacilex w prosty sposób usunie mazak alkoholowy na przykład z laminatu. Działa również na muchy i pająki, którym zapach Bacilexu się nie podoba.


DO OKIEN I ZWIERCIADEŁ

NANOX WINDOW
Ten środek czyszczący do okien jest na prawdę bardzo skuteczny, czyści bez pozostawiania smug i na dodatek ładnie pachnie. Chodzi o TOP produkt. Jest maksymalnie skoncentrowany. Polecam wypróbować.


COMBIVAR multi garnek i szybkowar w jednym

COMBIVAR marki SYSTEMAT jest obecnie NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANYM urządzeniem do gotowania i smażenia na rynku. Osobiście jestem z nich bardzo zadowolona i mogę je gorąco polecić.

Recenzja tutaj : Combivar recenzja