VarMix 2

Robot wielofunkcyjny VarMix -12 funkcji w jednym!

ŻNIZKA 140  zł !


959
CELOFFKA
jednakowa cena dla wszystkich zarejestrowanych klientów.


Następca VarMix® prezentuje...
Cena podobnego produktu u konkurencji to około 5 000 zł

Multi robot VarMix®2 SYSTEMAT

W zestawie z instrukcją w językach polskim, czeskim i słowackim

Z kompletnym wyposażeniem. Wymiary: 25 x 21 x 39 cm

2 lata gwarancji.

12 funkcji w jednym VarMixie! Zaoszczędzisz czas, pieniądze i miejsce w kuchni
Poszczególne części i akcesoria pomagają w przygotowaniu wielu potraw
Zwłaszcza tych które wymagają większej ilości składników
W urządzeniu można gotować różne rodzaje żywności jednocześnie

W zestawie z instrukcją w językach polskim, czeskim i słowackim

VarMix®2 zastępuje wszystkie podstawowe urządzenia kuchenne
(blender, mikser, garnek do gotowania na parze, malakser, itp...)
Często używane w kuchni

• Prosta intuicyjna obsługa, możesz wypróbować większość przepisów, oszczędzasz czas, a efekt jest doskonały za każdym razem.

• Ustawienia prędkości (maks. 10200 na minutę), temperatury i czasu. Przygotujesz danie bez ryzyka przypalenia (VarMix® 2 będzie ciągle mieszał danie)

• Wystarczy umieścić składniki w naczyniu, ustawić temperaturę, czas oraz prędkość, resztą zajmie się VarMix® 2, nie musisz pamiętać o ciągłym mieszaniu dania i pilnowaniu by się nie przypaliło, zyskasz dużo wolnego czasu.

Przygotowywanie posiłków w wielofunkcyjnym robocie VarMix® 2 jest szybkie i nie wymaga dużo pracy: (ziemniaki, makaron, ryż, warzywa, pierogi ...), mięso (kurczak, wieprzowina, wołowina, baranina, ...), zupa (bulion, śmietana), sosy, ciasto, sałatki, smarowdła, napoje, koktajle, lody, kremy, marmolady, dżemy, majonez, puree, żywność dla dzieci (warzywa i owoce).

Zestaw darmowych akcesoriów VARMIX® 2:

Naczynie ze stali nierdzewnej ze skalą o objętości roboczej 2 litry. Masywny uchwyt i pokrywa urządzenia wykonane z twardego plastiku.

Jednostka napędowa z elektronicznym panelem sterującym LCD. W podstawie znajdują się 4 praktyczne przyssawki zapewniające stabilność urządzenia.

Ostrza miksujące wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Poradzą sobie z niemal każdym rodzajem żywności.

Kosz przeznaczony do gotowania wszelkiego rodzaju dodatków (ryż, makaron, ziemniaki, warzywa ...) oraz delikatnych potraw (klopsy), nadaje się również do przygotowywania (mięsa i ryb). Można w nim filtrować sok warzywny.

Nadstawka do gotowania na parze z pokrywą. Gotowanie na parze to jedna z najzdrowszych metod gotowania, zachowuje ona maksimum wartości ożywczych zawartych w żywności. Danie gotuje się równomierne bez dodatku tłuszczu! Można gotować różne rodzaje żywności obok siebie, oszczędzasz czas i pieniądze.

Łopatka z kołnierzem ochronnym, umożliwia mieszanie dania podczas pracy urządzenia, służy również do wyciągania kosza.

Ubijak motylkowy idealnie nadaje się do ubijania śmietany, białek jaj itp.

Mieszadło, zaprojektowane specjalnie z myślą o zagniataniu ciasta i delikatnym mieszaniu podczas gotowania (np. ziemniaków, mięsa). Mieszadło stosuje się zamiast ostrz miksujących.

Zakup z rabatami. Możliwość współpracy.

By uzyskać rabaty na zakupy albo uzyskać możliwość współpracy, podaj podczas rejestracji na www.mojadedra.pl numer koordynatora 158014.